Internetowa przyjaźń, SammyDress.com & RoseGal.com

by - 18:58


Hello.
Internetowa przyjaźń - każdy na ten temat uważa coś innego. Jedni wierzą, że co takiego istnieje,  a drudzy, że nie - to jest tylko znajomość, która i tak prędzej czy później się skończy. (Na pewno, nie wszystkie takie przyjaźnie się rozpadną!)


Są osoby, które w ogóle poznania kogoś w internecie nie biorą pod uwagę, ograniczają się tylko do kontaktów z osobami przez internet, które znają w rzeczywistości. 
Ja w internecie poznałam sporo osób, których śmiało mogę określić mianem "internetowych przyjaciół" od razu złapaliśmy dobry kontakt. Najważniejsze, że nie ma tutaj nic na siłę, a mimo tych kilometrów wierzę, że kiedyś uda nam się spotkać!

Taka przyjaźń jak najbardziej istnieje! Z taką osóbką z komputerka możemy się bardziej zżyć niż z osobą, z którą się widzimy całe 10 miesięcy!
Czasami mi się wydaje, że o niektórych rzeczach łatwiej mi jest porozmawiać z osobą, z którą nie widzę się codziennie w realu, niż z koleżanką, którą mam na co dzień.

A Wy co uważacie na ten temat? Uważacie, że taka przyjaźń istnieje, czy nie?


Dostałam propozycję współpracy z firmą SammyDress.com i RoseGal.com. Ubrania są bardzo dobrej jakości. Kurtka i spodenki mega mi się podobają! Kontakt z firmą jest jak najbardziej na plus. Wszystko sprawnie i szybko, bez żadnych problemów.
Polecam!

You May Also Like

12 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz!
Chętnie odwiedzę blogi podane przez Was w komentarzach.